Fly Motor Ticaret Ltd.Şti., Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.  bünyesinin lokomotif markaları  olan Mondial, CFMOTO, TVS ve E-Mon ile 2021 yılında motosiklet sektöründeki faaliyetine başladı ve hizmet kalitesinden  ödün vermeden her geçen gün büyüyerek, motosiklet sektöründe tek marka odaklı Mondial, CFMOTO, TVS ve E-Mon markalarının satış ve satış sonrası hizmet kalitesinde üst düzey hizmet anlayaşı olarak faaliyetine devam etmektedir.

Fly Motor Ticaret Ltd.Şti. kurumsal yönetim sisteminin sürekli gelişim felsefesini ve kalite anlayışını geliştirerek müşteri memnuniyeti ve güven odaklı satış ve servis hizmeti sunmaktadır.

Fly Motor Ticaret Ltd. Şti., Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.’ nin , lokomotif markaları olan Mondial, elektrikli scooter markası E-Mon, güçlü metal gövde TVS markası ve CF Moto markalarının satış ve servis bayisi olarak  tek marka ve tek çatı altında topladı. Ayrıca, bu markaların da yedek parça ve aksesuarlarının da organizasyonunu yaparak, tüketicilere  en iyi ve güvenilir hizmeti vererek pazardaki gücünü arttırmayı da hedeflemektedir.
Fly Motor faaliyetini sürdürürken, satış ve teknik hizmet servislerinin tümünde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için güvenilir hizmet vererek sektörde bayi  olarak  lider ve öncü konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Telif hakkı © 2022, flymotor.com.tr Tüm hakları Saklıdır.